На вихідних прикордонники Чопського загону завадили п’ятьом спробам незаконного перетину кордону громадянами України – чоловіками призовного віку.

Одного з них затримали поблизу Паладь Комарівці Ужгородського району за декілька десятків метрів від держрубежу. Чоловік сподівався пройти непоміченим вночі через кордон до сусідньої Словаччини, однак був затриманий прикордонниками відділу «Ужгород».

Ще двоє чоловіків намагалися виїхати за підробленими документами, які, за сподіваннями пред’явників, мали посвідчити їх інвалідність і зняття з військового обліку. Правопорушників викрили у пунктах пропуску «Тиса» на кордоні з Угорщиною та «Ужгород» на кордоні зі Словаччиною. Обидва зізналися, що придбали фальшивки за чималі кошти: 35000 гривень та 4000 доларів США відповідно.

Ще двоє спробували підкупити прикордонників за допомогою хабарів. Чоловіки перетинали кордон на вибуття з України у пунктах пропуску «Тиса» і «Ужгород». Вони не мали при собі документів, які б надавали їм дозвіл на виїзд під час режиму воєнного стану. Через це обидва намагалися надати правоохоронцям грошові кошти. Останні викликали на місце події поліцію.

Грошові кошти було вилучено у встановленому законодавством порядку слідчо-оперативною групою. Дії хабародавців передбачають кримінальну відповідальність за ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».