Загальнонаціональна акція «16 днів проти насильства» триватиме до 10 грудня. Впродовж 16 днів з прикордонниками управління загону та підрозділів охорони кордону проводять тренінги, дискусії, круглі столи, лекції, трансляції освітніх програм та проєктів.

Основне завдання акції – привернення уваги суспільства до питань запобігання і протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль, спрямованих на протистояння насильству, захисту прав людини, прав жінок в Україні та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.
Ще у 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. З того часу понад 1000 організацій та більш як 100 країн взяли участь у щорічних всесвітніх кампаніях «16 дднівнів проти гендерного насильства», що закликає до припинення усіх форм насильства проти жінок.
Україна приєдналася до цієї кампанії у 2000 році і з того часу в нашій державі щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться загальнонаціональна акція «16 днів проти насильства».
Прикордонники – за дотримання законності, за гендерну рівність та проти насилля!