Пасажир автобусу намагався завезти в Україну дорогі колекційні речі під виглядом особистих речей, аби уникнути сплати значної суми митних податків.

Це сталося на митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні. 49-річний тернопільчанин повертався з Італії в якості пасажира на автобусі. У зоні митного контролю вніс в декларацію дані про наявність виключно особистих речей. Усно заперечив, що переміщує через кордон будь-які інші товари, в тому числі, кількість яких обмежена.

Втім, досвідчені іспектори управління боротьби з контрабандою та порушенням митних правил Закарпатської митниці здійснили повну перевірку багажного відсіку автобусу. Як з’ясувалося, окрім заявлених 30 місць супроводжуваного багажу, там знаходився незаделарований новенький колекційний товар відомих брендів. Зокрема: жіночі сумки від італійських торгових марок «DOLCE&CABBANA» та «Versace», іспанського бренду «Louis Vuitton», рюкзак від «Gucci», жіноче та чоловіче взуття від «LeSILLA», «DOLCE&CABBANA»; жіночі куртки, сукні, светри, брюки та пальто від PINKO», «MSGM», «Elisabetta Franchi» «PESERICO», «KENZO», «Trussardi», «PAUL&SHARK», «MAJE»; чоловічі шапка від «Louis Vuitton» та ремінь «DOLCE&CABBANA» (загалом 25 од.).

Увесь цей брендовий крам був акуратно складений у дві картонні коробки і розміщений серед пакунків вживаних речей, та й, скоріш за все, передбачався для подальшого комерційного збуту на території України.

А от пасажир навідріз відмовився визнавати дороговартістні товари своєю власністю, перевівши «стрілки» на невідому особу з м.Венеція, яка попросила просто доставити їх у Львів іншій особі за вказаним моб номером.