Категорії

Новини

“Загартовані війною” українські військові підкорили Говерлу з європейськими послами 

“Загартовані війною” військовослужбовці ЗСУ разом з представниками посольств Ірландії та Естонії зійшли на найвищу гору України – Говерлу. Сталося це в рамках 5-го міжнародного Союзницького Саміту.

Організатор Микола Журавльов розповів, що вони проводять такі міжнародні зустрічі в Ясінях вже кілька років. Однак російська агресія не дозволяє зібрати більшу кількість закордонних послів. Цього року на запрошення відгукнулися представники посольств Ірландії та Естонії.

Повірений у справах Ірландії в Україні Алекс Редмонд зазначив, що його країна продовжує надавати гуманітарну допомогу Україні та виділяє відповідні кошти на вкрай важливі потреби.

“Дякую за запрошення відвідати Закарпаття та здійснити спільне з українськими воїнами сходження на гору Говерла. Це є честю для мене, особливо в час війни. Ірландія з початку повномасштабного вторгнення росіян до України робить все, аби допомогти мужньому українському народові”,
– вказав Редмонд.

Він додав, що ірландська допомога, зазвичай, спрямована на гуманітарний сектор. Країна вже надала 350 мільйонів євро фінансової допомоги і ще 250 мільйонів мають бути надані впродовж цього року.

Організатори заходу розповіли, що взимку планується ще більш масштабний захід, до якого доєднаються більше іноземних посадовців. Наразі триває робота над концепцією концепція створення спеціального мистецького хабу у Ясінях із залученням українських та європейських художників, українських військовослужбовців та іноземних високопосадовців.

До заходу також долучились громадська організація “Армія громад України”, закарпатське крайове товариство “Просвіта” та інші. Організатором заходу виступила Ясінянська територіальна громада та закарпатський осередок ГО “Українська військова організація Спас-23” Микола Журавльов.

24 Канал 

Схожі новини

Залишити відповідь

Required fields are marked *