Український уряд зареєстрував у парламенті законопроєкт про збільшення загальної чисельності Державної прикордонної служби на 15 000 осіб з метою посилення охорони кордону та забезпечення довгострокової безпеки кордону після війни.

Кабінетом Міністрів України зареєстрував у Верховній Раді України проєкт закону щодо збільшення на 15 тисяч військовослужбовців загальної чисельності Держприкордонслужби. Про це повідомив представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук в Telegram, передає УНН.

Як повідомляє уряд зареєстрував Проєкт Закону “Про внесення зміни до пункту 1 розділу ІХ “Прикінцеві положення” Закону України “Про Державну прикордонну службу України” (№11091)

Законопроєктом, з огляду на нагальну необхідність формування та нарощення бойових резервів Держприкордонслужби у складі сил оборони і забезпечення готовності Держприкордонслужби в післявоєнний період взяти під контроль державний кордон у його міжнародно визнаних межах та адекватне реагування наявними силами та засобами Держприкордонслужби на актуальні й потенційні загрози національній безпеці на державному кордоні, передбачено збільшення на 15 тис. військовослужбовців загальної чисельності Державної прикордонної служби України.

– йдеться у повідомленні Мельничука.

У березні 2022 року Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7161, який збільшив в особливий період загальну численність Держприкордонслужби на 7 тис. осіб до 60 тис. осіб, у тому числі 52 тис. військовослужбовців.

Нагадаємо: Президент Володимир Зеленський оголосив про плани збільшити кількість українських прикордонників, щоб посилити захист від російської агресії та забезпечити довгострокову безпеку кордонів після війни.

УНН