За таке рішення на позачерговій сесії облради VIII скликання у ході таємного голосування бюлетенями проголосувало 35 депутатів.

Сьогодні на черговій сесії Закарпатської облради нова депутатська більшість (фракції “Рідне Закарпаття”, “ОПЗЖ”, “Команда Андрія Балоги”, “Європейська Солідарність” та “Батьківщина”) підримала розширення штату виконавчого апарату облради, в тому числі введення посади ще одного заступника. До цього Володимир Чубірко (Рідне Закарпаття) як голова мав двох – першого заступника Андрія Шекету (Батьківщина) та заступника Івана Дем’янчука (ЄС).

На посаду нового заступника було висунуто кандидатуру Андріани Сушко, обраної до ради від фракції “За майбутнє”. Проте за результатами першого таємного голосування пані Сушко не вистачило одного голосу для того, аби зайняти вказану посаду. З необхідних мінімум 33 голосів “за” вона набрала 32.

Після цього депутати пішли на перерву. Повернувшись до зали, вони виключили всі питання порядку денного та закрили чергову сесію, відразу, за заявою 33 депутатів, відкривши позачергову, де й обрали з другої спроби повторно запропоновану кандидатуру Адріани Сушко.

Нагадаємо, що Андіана Сушко з 2015 по 2020 роки обіймала посаду секретаря Ужгородської міської ради.

Згідно декларації за минулий рік, пані Сушко значиться помічницею-консультанткою народного депутата України в Апараті ВРУ. Згідно інформації ресурсу “Посіпаки”, вона була помічницею Віктора Балоги на платній основі. Проте пані Андріана з доходів за 2020 рік декларує дві заробітні плати з Ужгородської міськради та Департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міськради. З майна обласна обранка вказує квартиру в Ужгороді (у спільній власності з батьками), земельну ділянку площею 629 кв.м. в обласному центрі та ще одну квартиру, орендовану в батьків.

.