23 квітня 2024 року відбудеться офіційне відкриття молодіжного центру «YouthHub» ДВНЗ «УжНУ» – першого молодіжного центру міста Ужгород, а 24 квітня 2024 року пройде молодіжний форум «JobJam: ритм твоєї карʼєри».

Під час відкриття гості зможуть дізнатися про історію створення та діяльність молодіжного центру, вже реалізовані проєкти та майбутні заходи. Також, після офіційного відкриття відбудеться майстер-клас «Ораторська майстерність. Про що говорить наше тіло, коли говоримо ми».

Форум стане майданчиком для зустрічі молоді з провідними місцевими роботодавцями та успішними підприємцями. В рамках Форуму буде проведено Панельну дискусію та Ярмарок вакансій,  учасники матимуть унікальну можливість безпосередньо поспілкуватися з експертами, дізнатися про актуальні тенденції на ринку праці, поспілкуватися з роботодавцями, отримати інформацію про актуальні вакансії та стажування. Також за попередньою реєстрацією учасники зможуть відвідати воркшоп «Комунікаційний скіл must have: етика на робочму місці» та майстер-клас «Написання резюме та проходження співбесіди».

Не пропустіть шанс стати частиною наших заходів!

Офіційне відкриття молодіжного центру відбудеться 23 квітня о 13:00 за адресою вул. Університетська, 12 (приміщення МЦ «YouthHub»). Для всіх охочих о 15:30 передбачено майстер-клас «Ораторська майстерність. Про що говорить наше тіло, коли говоримо ми».  24 квітня о 09:30 відбудеться форум «Job Jam: ритм твоєї карʼєри» за адресою пл. Народна, 3 (конференц-зал). А вже о 11:00–14:30. проходитиме Ярмарок вакансій за адресою вул. Університетська, 14.

Організатори пропонують ще декілька активностей: воркшоп «Комунікаційний скіл must have: етика на робочому місці» 24 квітня 14:00 та майстер-клас «Написання резюме та проходження співбесіди» 24 квітня 15:30. за адресою вул. Університетська, 12 (приміщення МЦ «YouthHub»).

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: +380968558074 (Дмитро Койтюк).

Захід проводиться молодіжним центром «YouthHub» ДВНЗ «УжНУ» у співпраці з NGO Youth Platform \ ГО «Молодіжна Платформа» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW.