Оперативники Тячівського районного відділу поліції у співпраці з прикордонниками заблокували черговий канал переправлення через кордон військовозобов’язаних чоловіків.

До організації незаконного бізнесу причетний 28-річний уродженець Львівщини, який за грошову винагороду пропонував чоловікам безперешкодний перетин державного кордону. Вартість послуги становила 2000 доларів США з особи, плату приймав як готівкою, так і на криптогаманець.

Правоохоронці встановили, що зловмисник вже сформував групу з шести чоловіків, поселив їх до місцевого готелю та готував до переправлення в сусідню Румунію. Для своїх клієнтів він продумав схему, за якою вони мали представитися волонтерами, які їдуть купувати авто для ЗСУ, у разі перевірки дорогою до кордону.

Поліція затримала зловмисника в одному з населених пунктів Тячівського району, коли він на автомобілі «Mercedes-Benz Vito» перевозив клієнтів до «зеленого» кордону. У нього вилучили гроші, автомобіль та мобільні телефони.

Слідчі повідомили зловмиснику про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України – незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 240 тисяч гривень застави. Слідство триває.

Поліція Закарпатської області