21 протокол та 22 приписи склали у грудні працівники управління муніципальної варти департаменту міської інфраструктури Ужгородської міськради під час перевірок законності встановлених у центрі міста вивісок, 9 вивісок, встановлених із порушенням, підприємці самостійно демонтували.

Нагадаємо, 8 листопада, в Ужгородській міськраді обговорили результати чергової перевірки, яка показала, що майже половина вивісок або встановлені з порушеннями, або мають неналежно оформлені документи, або й взагалі їх не мають. Тоді підприємцям дали місяць для впорядкування документації на вивіски і до 8 грудня перевірки не проводили.

Щоб перевірити, чи впорядкували підприємці документацію та вивіски, сьогодні працівники муніципальної варти провели рейдову перевірку на вулицях Корзо та Августина Волошина, долучилися і журналісти. Як з’ясувалося, виконали вимогу не всі підприємці. Поспілкуватися на місці із власниками чи орендарями торгових приміщень, працівникам муніципальної варти під час перевірки не вдалося – були тільки наймані працівники, які не могли показати технічні паспорти або ж відповідали, що нічого про це не знають.

Порушникам Правил благоустрою виписали приписи, якщо ж їх не виконають, вивіски подадуть на демонтаж: рішенням виконкому зобов’яжуть це зробити власників, якщо вони відмовляться – демонтують комунальники, а рахунок за такі роботи доведеться сплатити підприємцю.