Протягом минулої доби закарпатських рятувальників сповістили про зникнення двох чоловіків. Про це йдеться у повідомлення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області.

Один з них — житель села Воловиця Берегівського району. 8 жовтня 67-річний чоловік пішов з дому в напрямку лісу і не повернувся.

До пошуків долучилися працівники гірського пошуково-рятувальне відділення міста Іршава, працівники лісового господарства та місцеве населення. Станом на вечір 12 грудня пошуки не дали результатів, тож їй призупинили до того моменту, поки поліцейські не з’ясують обставини зникнення закарпатця.

Також напередодні ввечері 26-річний одесит травмувався під час проходження туристичного маршруту поблизу села Ракош Хустського району. Чоловік втратив орієнтир місцевості та заблукав.

На пошуки вирушили працівники гірського пошуково-рятувального відділення смт Усть-Чорна. Втім, посеред ночі мобільний зв’язок з туристом було втрачено. Тому пошукові роботи призупинили до з’ясування обставин працівниками поліції.