Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж минулої доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 2𝟗 виїздів, з яких один – хибний.
Щодо обстановки з пожежами:`
08.07.2022 о 13:14 – пожежа в житловому будинку за адресою: м. Рахів, вул. Миру. Вогнем пошкоджено житлові кімнати на площі 30 м2 та частину домашнього майна. На гасіння залучались дві одиниці техніки 2-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів.
08.07.2022 о 14:22 – пожежа в закинутій будівлі за адресою: Мукачівський район, смт Воловець, вул. Шевченка. Вогнем пошкоджена паркетна підлога на площі 3 м2. На гасіння залучались дві одиниці техніки від 13-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Воловець та державного пожежно-рятувального поста с. Н. Ворота.
08.07.2022 о 22:10 – пожежа в житловому будинку за адресою: м. Хуст, вул. Зарічна. Вогнем знищено крівлю та перекриття на площі 80 м2 та пошкоджено частину домашнього майна. На гасіння залучались дві одиниці техніки 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст.
08.07.2022 о 23:50 – загорання лісової підстилки на території Ужгородського лісництва Ужгородського ЛГ, за адресою: Ужгородський район, Середнянська ТГ, с. Лінці, б/н. Пожежею знищено лісову підстилку на площі 0,1 Га. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 5-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Середнє.
Ще упродовж чергової доби виникло 14 загорань сухої трави, чагарників та сміття на відкритих територіях регіону. Найбільше – шість разів, горіло на Ужгородщині. На Мукачівщині було чотири випадки займання сухостою. Ще по дві пожежі сталося в екосистемах Хустського та Тячівського районів. Усього пожежами знищено 6,57 га сухої трави.
Некласифіковані надзвичайні події
08.07.2022 о 22:50 до рятувальників надійшла інформація про те, що в квартирі багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Ужгород, вул. Тлехаса, розбито побутовий ртутний термометр. Для проведення заходів з демеркуризації залучалось відділення радіаційного та хімічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення.