Ця АЗС по вулиці Комунальній у Виноградові функціонує без дозвільних документів на землю, а цільове призначення земельної ділянки і Генплан міста взагалі не дозволяють розміщувати там подібні об’єкти.

Більше того, частина земельної ділянки – зона загального користування, яку Земельний Кодекс забороняє передавати у приватну власність. Втім за рік згадана земельна ділянка вже встигла безоплатно перейти у власність родини депутата міської ради, а до двох бочок з пальним може мати відношення колишній працівник поліції.

У кінці листопада цього року на офіційному сайті Виноградівської міської ради з’явилась заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської забудови для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі (комплекс АЗС категорії 1), в м.Виноградів, вул.Комунальна б/н, Берегівського району Закарпатської області» на земельній ділянці з кадастровим номером 2121210100:07:005:0204 і цільовим призначенням «01.03 Для ведення особистого селянського господарства для ведення особистого селянського господарства».

Так всупереч містобудівному законодавству, Генплану і Схемі зонування, міська рада допомагає своєму депутату та колишньому правоохоронцю легалізувати АЗС, яка частково знаходиться у зоні прибережно-захисної смуги. Земельний Кодекс не дозволяє передавати такі землі у приватну власність, проте у березні цього року депутати Виноградівської міськради порушили закон і безоплатно передали згадану земельну ділянку у приватну власність родини місцевого депутата Назарія Медлера.

На початку 2021 року Виноградівська міська рада, яка до березня цього року була власником земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 2121210100:07:005:0204 визнала, що не давала жодних дозвільних документів на розміщення АЗС по вулиці Комунальній б/н.

Це означає, що на момент видачі ліцензії на продаж пального ФОПу Володимиру Брошняку у травні 2020 року, дозвіл видали без документів на право користування земельною ділянкою.

Після публікації у ЗМІ, у січні цього року Держгеокадстр Закарпатської області провів перевірку і встановив факт самовільного зайняття земельної ділянки по Комунальній та її використання не за цільовим призначенням. Проти згаданого власника АЗС порушили адміністративне провадження. Він мав сплатити 4 366,55 гривень штрафу та протягом 30-ти днів забрати заправку, яка функціонує по сьогодні.

Згідно відкритої аналітичної системи You control, ФОП Юрій Брошняк для контактів вказує адресу електронної пошти [email protected] та номер телефону +380999777268.  Також ця електронна адреса вказана як контакт для ТОВ «ГОУ ГРУП ОЙЛ» (код ЄРПОУ 44077287), одним із бенефеціарних власників якого є колишній працівник виноградівської поліції Микола Свищо. Ескправоохоронець також має АЗС і у своєму приватному дворогосподарстві. Його рідний брат Богдан Свищо начальник сектору реагування патрульної поліції міста Виноградів.