Свалявські волонтери та підприємці передали військовим із Головного управління розвідки Міністерства оборони України обладнаний напівброньований Range Rover для виконання бойових обов’язків.

Позашляховик переобладнали під бездоріжжя, а броньований турнікет створили для стрільби зі стрілецької зброї та напівважкої зброї.

Автівка обладнана автономною системою зв’язку – рацією, системою нічного бачення для їзди в ночі без фар, системою глушіння зв’язку, лебідкою, надпотужною LED–люстрою, також на неї встановлено спеціалізовані шини для позашляхової їзди.

У комплекті з джипом обладнано причеп, на якому розміщено спецзасоби для оперативного реагування в стані надзвичайних ситуацій. У причепі можна перевозити, як людей так набої, а також речі для побуту.

“Цей проєкт реалізований за сприяння ГО «Допоможи Україні–Сьогодні», Мукачівської військової районної державної адміністрації та небайдужих підприємців зі Свалявщини”, – зазначив в.о. начальника відділу оборони Мукачівської районної військової адміністрації.