Виручені кошти підуть на підтримку підрозділів Збройних Сил України.18 червня, символічно у День вишиванки, студенти Берегівського медичного фахового коледжу спільно з викладачами організували свій благодійний ярмарок. Наталія Гецко, заступник директора з виховної роботи БМФК, розповіла, що останні 9 років коледж приурочує благодійну ярмарку Збройним Силам України.

Наталія Гецко, заступниця директора з виховної роботи БМФК

«Для нас важливо знати, що студенти виховуються обізнаними стосовно ситуації, яка відбувається у нашій країні. Дивлячись на наших дітей, які довго готувались, ліпили тістечка в укритті через нічну тривогу, ми бачимо, що у нас є майбутнє і воно стосується кожного»,- говорить пані Наталія.

 

На ярмарку студенти пропонували власноруч зроблені прикраси з українською символікою, тістечка, пряники та провели майстер-клас для діток з ліцею «Платан». Оксана Кобзіва, вчителька історії, радо прийняла запрошення на благодійний захід:

Оксана Кобзіва, вчителька історії

«Коли керівництво коледжу нас запросило на майстер-клас з виготовлення мотанок та розпису фігурок, ми також захотіли якось доєднатись. На уроці образотворчого мистецтва учні намалювали вітальні листівки з побажаннями для наших воїнів, ми спекли тістечка і сьогодні прийшли з дітками зробити свій внесок для нашої України».

Студенти медичного коледжу активно долучались до підготовки, кожен з них зауважив про важливість допомагати Збройним Силам та наближати перемогу будь-якими способами.

Одна зі студенток, Анастасія, розповіла, чим для неї виявився цей ярмарок особливим: «ми хотіли б передати нашим воїнам окрім коштів ще й певну моральну підтримку, тому пропонували людям залишати відбитки своїх долонь та маленькі послання. І коли до нас підбігла маленька дівчинка, поставила свій відбиток і підписала «для братика», ми з дівчатами відчули, як боляче цій дитинці і як важливо зараз не зупинятись. У нас важлива місія!».

Наталія Бедринець, кураторка академічної групи 3 курсу БМФК

Наталія Бедринець – кураторка однієї з академічних груп, розповіла, що усі, хто долучився до благодійного заходу мали одну мету-  допомогти нашим захисникам усім можливим. Викладачка додала, що сьогодні, у 449 добу боротьби за незалежність України, кожен українець повинен зробити все для наближення перемоги.

 

Першокурсниці коледжу зауважили, що люди активно долучались до благодійної ярмарки: купляли прикраси, співали українські пісні разом зі студентами, донатили. «Ми раді, що люди розуміють важливість таких подій, розуміють, яка ситуація у нашій країні і бажають допомогти. Сьогодні всі жителі Берегова по-справжньому були об’єднані однією ідеєю – наблизити перемогу і, думаю, за день ми зробили до цього ще декілька впевнених кроків. Слава нашим Захисникам!»,– говорить студентка Оксана Біксей.

Директорка коледжу Мар’яна Гал є безпосереднім натхненником і продовжує традицію своїх попередників. Усі виручені кошти, у сумі 84 645 грн. керівницто передасть 128-й окремій гірсько-штурмовій бригаді,  125-й та 95-й бригадам та добровольчому розвідувальному батальйону «Сонечко».