У горах Румунії прикордонники виявили тіло чоловіка. Ним виявився один із групи молодиків, що днями заблукали в Мармароських горах, намагаючись незаконно перетнути українсько-румунський кордон. 

Нагадуємо, 25 грудня військовослужбовці відділу прикордонної служби “Ділове”, що на Рахівщині, отримали інформацію про те, що в районі гори Піп Іван Мармароський румунські прикордонники затримали двох осіб, які незаконно перетнули українсько-румунський кордон. Затриманні зізналися, з ними було ще четверо, які відділилися та заблукали.

Як повідомило видання Agerpres, з посиланням на директора Державної гірничо-рятувальної служби румунського повіту Марамуреш Дана Бенга, загиблого чоловіка знайшов місцевий житель.
Ще двох чоловіків румунські рятувальники знайшли живими 26 грудня на висоті понад 1 800 метрів з румунського боку гори Піп Іван Мармароський. Вони були без належного екіпірування та теплого одягу.

Одного з них вже евакуювали за допомогою мотузок.
З’ясувалося, що ще один українець отримав численні переломи та закриту черепно-мозкову травму. Востаннє він виходив на зв’язок 26 грудня. Пошуково-рятувальна операція наразі триває, але ситуацію ускладнюють погодні умови.