Під час спроби незаконного перетину кордону України з Румунією група з шести чоловіків розділилася. Чотирьох з них розшукують прикордонники з обох сторін кордону. Про це повідомляють у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Учора вранці військовослужбовці відділу прикордонної служби “Ділове” отримали інформацію про те, що в районі гори Піп Іван Мармароський румунські прикордонники затримали двох осіб, які незаконно перетнули українсько-румунський кордон.
Затриманими виявились громадяни України. Вони повідомили, що разом із ними було ще четверо чоловіків, які зникли з їх поля зору.
Прикордонники негайно організували спільні з румунськими колегами пошукові заходи, що тривають і до тепер. На сьогодні до пошуків залучено вертолітну авіацію по обидва боки кордону.
Пошукову операцію ускладнює високий сніговий покрив та погана видимість, що перешкоджає використанню автомобільної техніки.
Керівництво Мукачівського прикордонного загону застерігає усіх охочих утриматися від походів у високогір’я з метою збереження життя та здоров’я.