Як повідомили на Telegram-каналі Державної прикордонної служби України, блокаду відновили після 09:00.

“Польські фермери поновили блокування напрямків пунктів пропуску “Корчова-Краківець” і “Медика-Шегині”. У напрямку пункту пропуску “Краківець” обмежується рух вантажних транспортних засобів, які прямують у бік України, а у напрямку ПП “Шегині” – як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд”, — йдеться у повідомленні.

За попередніми даними, протестувальники планують блокувати рух у ПП “Корчова-Краківець” до 9:00 20 квітня, а в ПП “Медика-Шегині” — до 9:00 19 квітня.

“Станом на ранок з боку Польщі перед цими пунктами пропуску спостерігається черга з близько 1500 вантажівок, зокрема перед “Корчова-Краківець” очікує 820, а перед “Медика-Шегині” — 700. Станом на зараз пропуск відбувається ритмічно, оскільки значна кількість транспортних засобів вже перебувала на території пунктів пропуску і проходила контроль, і зараз вони заїжджають на наші пункти пропуску”, — каже речниця Львівського прикордонного загону Олександра Кучковська.

За її словами, попередньо польські колеги повідомляли, що пропуск вантажівок, які перевозять гуманітарну допомогу, паливо та вантажі, буде здійснюватися у звичайному режимі, їхньому руху через держкордон не перешкоджатимуть.

Наразі заблокованими залишаються три пункти пропуску на кордоні з Польщею, які межують зі Львівщиною.

“Блокування пункту пропуску “Рава-Руська” продовжується і надалі. З 13 березня ми відслідковуємо, що взагалі вантажівки у напрямку виїзду з України не слідують, на в’їзд — по декілька вантажівок на годину. Перед пунктом пропуску “Гребенне-Рава Руська” на в’їзд в Україну очікують 220 вантажних транспортних засобів. Пункт пропуску “Угринів” дві доби тому розблокували, там працює все ритмічно”, — додає Олександра Кучковська.