Співробітники відділення поліції в смт. Великий Березний Ужгородського районного управління припинили незаконний гральний бізнес. Правоохоронці вилучили майно, що використовувалося для такої діяльності, та відкрили за даним фактом кримінальне провадження 

Вчора, 5 липня, пізно ввечері співробітник відділення поліції в смт. Великий Березний Ужгородського районного управління повідомив, що зафіксував функціонування незаконного грального закладу на своїй території обслуговування.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група, яка задокументувала факт роботи закладу з комп’ютерною технікою, яка використовувалася для незаконного збагачення. Всередині знаходилося 9 клієнтів та обслуговуючий персонал цього закладу.

Загалом з грального закладу вилучено грошові кошти, зошити з записами про клієнтів, 13 системних блоків, 11 моніторів, маршрутизатор, флешкарту, дисководи та іншу техніку, що використовувалася для незаконного бізнесу.

Наразі вирішується питання щодо відкриття за даним фактом кримінального провадження ст. 203-2 Кримінального кодексу України, тобто Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області.