Впродовж вихідних прикордонники Мукачівського загону припинили 6 спроб порушення державного кордону, у результаті чого затримали 18 громадян України призовного віку. Про це інформує Пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

Найбільшу групу втікачів зупинили військовослужбовці відділу «Ділове». Під час патрулювання гірської ділянки держрубежу прикордонний наряд зупинив дев’ятьох чоловіків. Усі затримані є мешканцями Тячівщини. У їх наплічниках знаходились особисті речі, мобільні телефони та паспорти. Чоловіки підтвердили, що мали намір незаконно перетнути кордон.

Військовослужбовці відділу прикордонної служби «Тячів» на береговій відмілині Тиси, за 30 метрів від кордону з Румунією, затримали молодика, одягненого у гідрокостюм. Хлопець прибув у прикордоння з Кіровоградщини та планував незаконно потрапити до Румунії.

 

А прикордонники відділу «Вилок» зупинили трьох чоловіків на кордоні з Угорщиною. Спритники теж саме збирались долати повноводну Тису гумовим човном. Ще двоє, після відмови їм у пропуску через державний кордон в пункті пропуску «Вилок», вирішили «перевірити пильність» прикордонних нарядів на «зеленій» ділянці кордону.

 

Не мали успіху й спроби осіб чоловічої статі незаконно перетнути кордон на ділянках відповідальності відділів прикордонної служби «Дякове» та «Косино».

На усіх затриманих було складено протоколи про вчинені ними адмінправопорушення, справи скеровано до суду.