Журналіст ТСН, володар премії «Честь професії», офіцер ЗСУ Станіслав Ясинський обійняв посаду речника Командування Медичних сил Збройних сил України. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.  

Обійняти саме цю посаду було свідомим рішенням Ясинського, оскільки, за його словами, у суспільстві бракує новин про героїчну роботу бойових медиків.

«Минулого тижня отримав форму. Офіцерського посвідчення ще нема, бо через таких, як я, брак бланків. Я звикаю прокидатися дуже рано, говорити “бажаю здоров’я” і відчувати причетність. Моя нова робота, тобто служба — в тих самих словах, що і стара, на “1+1”. Я речник Командування Медичних сил Збройних Сил України, і тепер я робитиму все можливе, щоб відновити певну втрачену рівновагу. Рівновагу між культом смерті ворогів, що неймовірно потужний, і культом життя наших. Страх стати в стрій, відсутність дискурсу роблять лихо. Зустрітися поглядом з пораненим на милицях так боляче, що краще подивитися, як дрон врізається в чергового росіянина.

Моя служба — робити відомою роботу військових лікарів. Їх декілька десятків тисяч, вони реальні кіборги, що колять, ріжуть, шиють і мотають. Рятуючи тисячі наших з вами. Я радий бути тут», — написав Станіслав Ясинський. 

У коментарі «Детектору медіа» Ясинський розповів, що на цій посаді він перебуває з 4 березня, але досі входить у курс справ: «Це складна галузь, але надважлива. Тому я набуваю додаткових знань. Я весь час спілкуюся з галузевими фахівцями в Командуванні Медичних сил і з медичними працівниками». 

Станіслав зазначив, що обійняти саме цю посаду було його свідомим рішенням. «Я бачу, як бракує новин в цьому напрямку — при тому, що медики працюють героїчно. Мені імпонує працювати для ствердження поваги до життя і здоров’я кожного нашого воїна», — сказав Ясинський.

Він також повідомив, що механізм комунікації з суспільством щодо роботи бойових медиків, інформування про складність умов, у яких вони надають допомогу нашим захисникам на фронті, налагоджений, «але будемо докладати всіх можливих зусиль, щоб його покращити».

Автор та ведучий документального проєкту «Історія питання», що виходив 2023 року в етері телемарафону «Єдині новини».  У цьому проєкті Ясинський досліджував циклічність історії та передумови російсько-української війни.  Документальний цикл складався з чотирьох окремих епізодів тривалістю близько 50 хвилин, що пов’язані між собою загальною ідеєю.

Нагадаємо, 16 березня стало відомо, що полковник Юрій Ігнат залишив посаду речника Повітряних сил ЗСУ, а Дмитро Лиховій склав обов’язки речника оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія»

Фото: пресслужба телеканалу «1+1»

Детектор медіа