Їхній бізнес-партнер як директор КП Виноградівської міської ради, фігурує одразу у двох кримінальних провадженнях: по зловживанню службовим становищем та привласненні коштів європейських донорів і перешкоджання професійній діяльності журналіста.

Члени родини першого заступника голови ОДА Мирослава Білецького, ексдружина Оксана Білецька, з якою він співмешкає, та їхній син Ілля у березні цього року разом із керівником комунального підприємства «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Артуром Шерегі, заснували компанію з виробництва кормів для домашніх тварин ТОВ «ПЕТ ПРОВИЖН».

Статутний капітал компанії – 450 тисяч гривень. Внесок родини Білецьких – 275 тисяч гривень. У власності ТОВ одне нежитлове приміщення площею понад 200 кв.м. за адресою місто Хуст, вулиця Сливова, 34.

 

Довідка-нерухомість

Новий бізнес-партнер родини Білецьких, Артур Шерегі фігурує у кількох антикорупційних журналістських розслідуваннях про привласнення коштів з грантів Європейського союзу, які були виведені на купівлю неіснуючих послуг через «піджаків».

Також Шерегі як керівник КП «Центр інвестицій та розвитку» фігурує у кількох кримінальних провадженнях. По підозрі у зловживанні службовим становищем та привласненні коштів європейських донорів та по підозрі у перешкоджанню професійній діяльності журналістам, які зверталися до підприємства з проханням надати підтверджуючі документи співпраці із згаданими «піджаками». Досудове розслідування цих фактів триває і зараз.

Варто пояснити, що перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький хоч і розлучений офіційно, але продовжує вказувати Оксану Білецьку у своїй декларації як співмешканку. Втім посадовець декларує лише частину її бізнесу. Так, згідно українських реєстрів відкритих даних жінка є бенефіціаром та учаснисницею у 12-ох юридичних особах, тоді як в декларації наявна згадка лише про чотири компанії.