На черговій сесії Закарпатської обласної ради нова більшість у складі фракцій “Рідне Закарпаття”, “Команда Андрія Балоги”, “Європейська Солідарність”, “Батьківщина” та ОПЗЖ переформатувала склад та керівництво постійних комісій ради.

Бюджетну комісію залишили очолювати Івана Чубирку від ОПЗЖ, проте усунули з неї більшість депутатів від пропрезидентської фракції “Слуга Народу”.

Постійну комісію з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій очолив Євген Плавайко з фракції “Рідне Закарпаття”. Попереднім головою комісії був депутат від КМКС Василь Брензович.

Залишили очолювати постійну комісію з питань транскорднонного співробітництва депутату від “Слуг” Федіру Шандору. Це єдина комісія в облраді, яку очолюватиме представник пропрезидентської фракції в облраді.

Також залишили очолювати комісію з питань регламенту, депутатської діяльності й етики представницю від “Команди Андрія Балоги” Єву Якушеву.

З посади голови постійної комісії з питань екології та використання природних ресурсів змістили обласного депутата від фракції “За майбутнє” Василя Якубця. Його замінив Андрій Андріїв (фракція “Батьківщина”).

Тимчасово виконуючого обов’язки голови Закарпатської ОДА та водночас депутата обласної ради від фракції “Слуга Народу” Петра Добромільського замінили на посаді голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, учасників АТО/ООС представницею фракції “Європейська Солідарність” Ольгою Олексик.

Попередню комісію з питань освіти, культури, духовності та молодіжної політики розділили – комісію з питань освіти залишили за представницею фракції КМКС Ілдико Орос, а комісію з питань культури, молодіжної та інформаційної політики віддали очолювати Наталії Шетелі (фракція “Рідне Закарпаття”).

Так само розділили ще одну комісію – питання регіонального розвитку, комунального майна та приватизації розглядатиме постійна комісія, яку очолюватиме Віктор Русин від фракції ОПЗЖ, а питання адміністративно-територіального та земельного устрою, агропромислового комплексу та розвитку села куруватиме комісія на чолі з Михайлом Кішем від “Рідного Закарпаття”.