30 червня у фойє 2-го поверху Закарпатського обласного музично-драматичного театру відбулося урочисте відкриття виставки присвяченої подіям війни росії проти України.

Виставка відбувається в рамках ініціативи «Європейські маршрути задля перемоги». Організаторами цієї ініціативи виступили: Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України, Міжрегіональний офіс РВ АМУ «Карпатський Єврорегіон – Україна», Агенція регіонального розвитку Закарпатської області та Ротарі клуб «Ужгород». Виставка буде подорожувати по 15 містах прикордонних країн, таких як Словаччина, Угорщина, Польща та Румунія.

 

Відвідувачі виставки зможуть побачити фотографії воєнної доби, малюнки дітей, відеоролики та відеокліпи створені українцями протягом перших 100 днів війни та багато іншого. Вона покликана нагадати світу про те, що відбувається в нашій країні та дати змогу краще зрозуміти сучасні реалії українського народу.

Ужгородці та гості міста мали змогузалишити свої поради щодо вдосконалення виставки та побажання європейцям, які відвідуватимуть виставку в інших містах.

Перед початком європейського  турне виставка в Ужгороді тривала від 30 червня до 1 липня.

 

Рената Яцко

для ПравдаЄ