Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи, у себе на сторінці у Фейсбук опублікував інформацію щодо пожежі, яка трапилася в суботу неподалік Мукачева.

Відомо, що загорання сталось на полігоні твердих побутових відходів у селі Верхній Коропець. Пожежу локалізували працівники Мукачівського управління ДСНС в Закарпатській області.

За попередньою інформацією, на гасіння залучили дві одиниці техніки 10-ї, одна одиниця техніки 11-ї та одна одиниця 9-ї державних пожежно-рятувальних частин міста Мукачева.
Пожежники Мукачівського управління ДСНС в Закарпатській області повідомили, що у зв’язку із тлінням сміття, в атмосферу можуть потрапити шкідливі речовини. Тому попросили всіх мешканців, що проживають поблизу полігону, закривати вікна та утриматись від прогулок.

Пожежею було знищено сміття на площі 0,5 Га. Причина та збитки наразі встановлюються.

За інформацією Управління ДСНС Закарпаття, протягом доби зафіксували 6 пожеж. У всіх випадках причинами було загорання сухої трави, чагарників та сміття на відкритих територіях регіону.  Крім того, тричі горіло на Ужгородщині. Також фіксували пожежі на Мукащівщині: Виноградово, смт Чинадійово, екосистеми Іршави. Загалом знищено пожежами 2,62 га сухої трави.