Листом начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Закарпатській області від 13.07.2022 року, повідомлено що було направлено листа АТ «Укрпошта», з проханням відновити територіальному управлінню надання поштових послуг.

Однак, відповідно до листа АТ «Укрпошта» від 08.07.2022 року, відновлення надання поштових послуг буде здійснено тільки після повного погашення заборгованості.

З огляду на зазначене, Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області і надалі не має можливості надсилати судові повістки, процесуальні документи та іншу кореспонденцію учасникам судового розгляду поштовим зв’язком.

Водночас, зауважуємо, що станом на 18.07.2022 року, через недостатність фінансування, проблеми із телефонним зв’язком в Ужгородському міськрайонному суді Закарпатської області не усунуті, тобто з 13 грудня 2021 року в Ужгородському міськрайонному суді Закарпатської області відсутні послуги телефонії.

Для того щоб уникнути негативних наслідків вказаної ситуації та з метою належного повідомлення учасників судових процесів про дату та час засідань у справах, рекомендуємо використовувати сучасні альтернативні способи отримання даної інформації.

Зокрема:

отримуйте процесуальні документи по справі, учасником якої ви є, зареєструвавшись в підсистемі «Електронний суд. В Електронному суді передбачена можливість подавати процесуальні документи, отримувати судові рішення та інші електронні документи у кожній справі окремо, відстежувати рух та стан розгляду документів;

подавайте до суду заявку про отримання судових повісток, повідомлень в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення, зазначивши номер свого мобільного телефону;

подавайте заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді на електронну адресу

[email protected];

дізнавайтеся про дату та час призначення розгляду справи на сайті суду в розділі «Список справ, призначених до розгляду»  https://ug.zk.court.gov.ua/sud0712/gromadyanam/csz/

Про це інформує пресслужба Ужгородського міськрайонного суду.