На кордоні з Румунією затримано групу порушників та провідника.

Прикордонний наряд на одному з контрольних постів намагався зупинити легковий автомобіль для перевірки. Водій автомобіля не виконав вимогу правоохоронців про зупинку та продовжив рух на великій швидкості. Прикордонники організували переслідування, і через деякий час їм вдалося заблокувати авто неподалік кордону. Водій та пасажири легковика вдалися до втечі, і охоронцям кордону довелося здійснити кілька пострілів у повітря, щоб локалізувати ситуацію.

Під час подальшого розслідування з’ясувалося, що водій, місцевий мешканець, намагався доставити чотирьох чоловіків до державного кордону з метою його незаконного перетину. Нелегальні туристи, жителі Київської, Львівської та Івано-Франківської областей, заплатили за таку подорож від 6 до 8 тисяч євро.

Також встановлено дані головних організаторів схеми. Відносно них до Національної поліції направлено повідомлення за статтею 332 Кримінального кодексу України.

Водія, який виступав у ролі провідника, затримано в порядку статті 208 КПК України. Стосовно решти затриманих складені протоколи за статтями 204-1 та 185-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Держприкордонслужба України – Західний регіон