Зловмисники підшуковували клієнтів, потім на автомобілі «Mercedes» підвозили їх у максимальній близькості до лінії кордону та давали поради, як потрапити до сусідньої Румунії.

В пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури розповідають що житель Берегівщини підшукав двох клієнтів – киянина та закарпатця – від яких планував отримати оплату у розмірі 9 тисяч доларів США. У ролі провідника залучив мешканця Хустського району.

Саме мешканця Хустщини разом із «ухилянтами» викрили за 100 м від держрубежу поблизу села Неветленфолу Берегівського району.

Організатору “бізнесу” та його спільнику слідчі вже повідомили їм про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України – незаконне переправлення осіб через державний кордон України.

Чоловікам вже обрали запобіжний захід – тримання під вартою з правом внесення застави. Для жителя Берегівщини це 214 720 грн, а для мешканця Хустщини – 107 360 грн.

Якщо вину закарпатців доведуть у суді, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.