У жовтні минулого року слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань, припинили незаконну діяльність організованої злочинної групи, учасники якої налагодили схему з викрадення пального з нафтобази на Мукачівщині.

Тоді поліцейські затримали чотирьох працівників цієї ж нафтобази безпосередньо під час вчинення чергової крадіжки. Зловмисники, володіючи навичками поводження з нафтопродуктами, відкачували пальне до спеціальних каністр.

В ході проведення подальших слідчих дій правоохоронцям вдалося встановити причетність до даного злочину ще двох чоловіків – також працівників даної нафтобази.

За інформацією оперативників, за один раз вони зливали близько 2500 літрів пального та у подальшому збували третім особам.

Прибуток від незаконної діяльності фігуранти ділили порівну між собою.

Дії членів даної злочинної групи в поліції кваліфікували за  ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 185, ч. 5 ст. 185  Кримінального кодексу України.

Станом на сьогодні слідчі вже сформували обвинувальний акт та скерували його разом з матеріалами кримінального провадження для судового розгляду. Шістьом обвинуваченим загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.