З 6 по 13 грудня співробітники поліції Закарпаття виявили 544 порушення правил карантину людей. Спостерігається зменшення кількості людей, які перебувають в громадських будівлях без засобів індивідуального захисту. Таких порушень за 7 днів – 464.

Найбільше подібних випадків зареєстрували патрульні поліцейські на своїй території обслуговування та правоохоронці Берегівщини.

Проте кількість порушень з боку підприємців значно виросла, цього тижня їх кількість склала аж 80 подібних випадків. Найбільше таких виявлено на території Мукачівщини.

Ріст цифр може бути пов’язаний з новими карантинними обмеженнями, які вступили в дію з 6 грудня. Закарпатська обласна державна адміністрація повідомила, що громадські заклади тепер можуть працювати лише за умови повної вакцинації своїх працівників та відвідувачів. Така ж ситуація з проведенням масових заходів. Аналогічні обмеження торкнулися і міжобласних і міжнародних перевезень.

Від учора, 12 грудня, Закарпатська область опинилася в «помаранчевій зоні» епідеміологічної небезпеки, а значить, на території краю послаблення карантинних обмежень відбуватися не буде.

Поліція і надалі перевірятиме громадян, щоб гарантувати безпеку кожному та сприяти припиненню поширення хвороби.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.