Невицький замок, який отримав кошти секторальної підтримки ще у 2017 році, нарешті завершили «реставрувати»: залишок в 450 тис грн профінансувала обласна рада, хоча ці кошти були передбачені державним бюджетом.

Про таке розповів на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук депутат Закарпаської обласної ради Денис Ман.

За його словами, ще в лютому поточного року під час консультацій з приводу розподілу вільних залишків коштів за минулий рік та враховуючи, що коштів держбюджету на протиаварійні реставраційні роботи покрівлі головної вежі «Донжон» та малої вежі Невицького замку не було, розглядалося питання щодо виділення цих грошей з обласного бюджету. Фінансування було небхідне, аби закрити борг за вже фактично пророблені роботи, що дозволило б відкрити доступ до відреставрованої вежі відвідувачам. Однак обласна рада тоді, на жаль, фінансування на об’єктне передбачила.

Але вже 2 грудня, зі зміною ситуації в обласній раді, депутатський корпус врешті проголосував за виділення залишку коштів, які по суті є боргом за зроблені роботи. Такий крок, вочевидь, дозводить здати об’єкт в експлуатацію, і вежа знову стане доступна для відвідування.