Хустська центральна лікарня отримала від Державного підприємства «Медичні закупівлі України» нову наркозно-дихальну станцію Caelus Lite з газовим модулем VCV-Man. На сьогоднішній день це один з лідерів наркозно-дихального обладнання.

Станція має високу точність, яка у 10 разів вище, порівняно із звичайною станцією, що дуже важливо при роботі анастезіологічної служби. Обладнання має весь широкий спектр режимів вентиляції: ручна, спонтанна, контрольована за об’ємом, контрольована за тиском та вентиляція з підтримкою тиску.

Caelus Lite – це рішення для введення анестетика та підтримки респіраторної діяльності в операційних умовах, оскільки система залишає мінімальний слід від оперування. Технологію розроблено для захисту легень пацієнта та полегшення наслідків, зменшення ймовірності виникнення волюмотравми.

5 квітня вже провели всі пуско-налагоджувальні роботи (монтаж, перевірку комплектації, первинний запуск) та ввели апарат у експлуатацію. Профільний медичний персонал пройшов навчання та інструктаж.

Наявність даного медичного обладнання дозволить покращити та вийти на новий рівень роботи анастезіологічної служби при оперативних втручанях.

м. Хуст, вул. Івана Франка, 113

+380 (97) 192 31 81

Про це інформує Хустська центральна лікарня.