З 28 квітня на Закарпатті відновлює роботу комплекс автоматичної фіксації автоправопорушень.
Камери будутьпрацювати на фіксацію найрозповсюдженішої причини ДТП – перевищення дозволеної швидкості руху.
Камери розташовані в Ужгороді, Мукачеві, Хусті та Тячеві.
Схожі новини
Депутати Ужгорода урізали компенсації перевізникам за пільговиків на 8 мільйонів
1 хвилина на прочитання
Закарпатці, які щепилися за кордоном, можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію
1 хвилина на прочитання