На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту на понад 309 млн грн перед судом постане директор підприємства, повідомляють у Закарпатській обласній прокуратурі. 

Спеціалізована екологічна прокуратура Закарпатської обласної прокуратури скерувала до суду обвинувальний акт щодо директора приватного підприємства за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення шляхом вибуху (ч. 4 ст. 240 КК України).
У ході слідства встановлено, що очолюване обвинуваченим підприємство займалося видобутком андезито-базальту, не маючи діючих дозволів, та його продажем в якості сировини для будівництва. Роботу не припинили і після зупинки дії спеціального дозволу на користування надрами. До того ж, видобуток проводився шляхом здійснення буро-вибухових робіт на території родовища в Мукачівському районі.
Збитки державним інтересам від незаконного видобутку каменю склали понад 309 млн грн. Прокуратура звернеться із позовом до суду для забезпечення у подальшому відшкодування усієї суми коштів. Крім того, в межах кримінального провадження арештовано майно загальною вартістю 29 млн грн.
Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ Нацполіції Закарпаття за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ та обласного Управління СБУ.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.