Скеровано до суду обвинувальний акт щодо двох громадян за фактом незаконного переправлення групи осіб через державний кордон за грошову винагороду (ч. 3 ст. 332 КК України).

Слідством встановлено, що закарпатці – мешканці смт Вилок і Мукачева – організували незаконне переправлення до Угорщини чоловіків призовного віку. Перетин кордону мав відбутися поза межами офіційних пунктів пропуску з території прикордонних населених пунктів Берегівського району. Фігуранти на мікроавтобусі «Mercedes-Benz» перевозили «клієнтів» та надавали вказівки щодо подальшого маршруту.

Переправників разом із дев’ятьма «ухилянтами» викрили в січні. Вартувала така послуга 1200 доларів США з людини, тож за групу охочих уникнути мобілізації ділки планували одержати оплату у розмірі 10 800 доларів США.

В обвинувачених вилучили попередньо отримані грошові кошти – 3 тисячі доларів США, 50 тисяч гривень і 50 євро, на які судом накладено арешт.

Досудове розслідування здійснювали слідчі відділення поліції № 1 Берегівського райвідділу поліції із залученням оперативників Мукачівського прикордонного загону та співробітників Закарпатського управління ДВБ Нацполіції України.