Правопорушення виявили у пункті пропуску «Ужгород» на кордоні зі Словаччиною. Під час огляду мікроавтобуса марки «Mercedes» української реєстрації, який прямував на виїзд з України, правоохоронці знайшли двох чоловіків, які намагалися сховатися від контролю у задній частині салону у своєрідній схованці.

Останній ряд сидінь, де виявили правопорушників, був затягнутий шторкою, аби здавалося, що за нею багажне відділення. Затримані виявилися 28-річним та 30-річним закарпатцями. Водій, теж житель Закарпаття, визнав, що мав на меті переправити їх через кордон потай від правоохоронців.
На місце події викликали співробітників Національної поліції. По завершенні відповідних процесуальних заходів правопорушники та водій, який їх перевозив, вибули з пункту пропуску у супроводі слідчо-оперативної групи РУП ГУНП в Закарпатській області.
Після встановлення всіх обставин справи осіб, які намагалися поза контролем виїхати за межі України, буде притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину кордону. Також у діях чоловіків вбачають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст.336 ККУ «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період».
Окрім того, відносно водія на адресу Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через ДКУ».