У середу, 18 січня, рятувальники ліквідовували наслідки погіршення погодних умов на території Закарпатської області. Йдеться, зокрема, про відкачування води з підвальних приміщень та розкрижування поваленого дерева.

Так, внаслідок інтенсивних опадів було зафіксовано підняття рівня ґрунтових вод і підтоплення шести підвалів житлових будинків. Події трапилися у м. Свалява та с. Плоске Мукачівського району. Для відкачування води на місце залучалися бійці 12-ї державної пожежно-рятувальної частини. О 20:00 вони завершили роботи, відкачавши понад 30 кубометрів води.

Крім цього, о 13:59 до Служби порятунку надійшло повідомлення про падіння дерева на автодорогу національного значення Мукачево-Івано-Франківськ-Львів поблизу м. Рахів. Уже невдовзі рятувальники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини розкрижували дерево та звільнили проїжджу частину для автомобільного транспорту.

А о 15:00 стало відомо про перелив води протяжністю 150 м й заввишки 30 см на автошлях національного значення Львів-Самбір поблизу с. Кострина Ужгородського району. Підрозділи ДСНС на місце події не залучалися, працювала техніка шляхо-будівельного управління.

1/6

Станом на 20:00 роботи були завершені й проїзд автомобілів забезпечений.