Порушення природоохоронного законодавства працівниками ДП «Мокрянське ЛМГ» продовжуються, не зважаючи на чергове звернення Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Закарпатській області щодо їх усунення.

Так, за результатами проведення рибоохоронних рейдів посадовими особами Закарпатського рибоохоронного патруля протягом листопада тричі фіксувались правопорушення при виконанні робіт на землях водного фонду працівниками Тарасівського лісництва № 2. В ході лісозаготівельних робіт, які проводить ДП «Мокрянське ЛМГ», робоча техніка рухається безпосередньо по потоку Пригудин. Частина деревини знаходиться у руслі, відповідно, утворюються важкі стоки, які впадають в річку Терешулка. Неодноразово наголошувалось на тому, що така безвідповідальна діяльність вкрай негативно впливає на середовище існування водних живих біоресурсів. Адже в цей період іхтіофауна потребує особливого захисту. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 85 ч. 3 КУпАП.

Важливим є те, що ДП «Мокрянське ЛМГ» відреагувало на попередні звернення Закарпатського рибоохоронного патруля, повідомивши про вжиті заходи, а саме недопущення аналогічних порушень в подальшому. Та, на жаль, як бачимо, результати відсутні‼️

Про це інформує Закарпатський рибоохоронний патруль.