84 підприємства на Закарпатті отримають компенсацію за працевлаштування вимушених переселенців. Про це повідомляють в Telegram-каналі Закарпатської ОВА.

Загалом компанії надали роботу 191 внутрішньо переміщеній особі, — йдеться у публікації. Заявки на отримання компенсації, які подають безпосередньо компанії, розглядає Закарпатський центр зайнятості.

За кожного працевлаштованого переселенця бізнес може отримати від держави 6500 гривень, — повідомили в Закарпатській ОВА.

Що відомо:

  • З усіх областей України на Закарпаття релокували найбільше підприємств — 305. За словами заступника голови ОВА Василя Іванча, 256 релокованих компаній вже відновили роботу, ще 49 — перевозять потужності, проводять ремонтні роботи.
  • “Відчутних змін в економіці очікувати не варто”. На Львівщину релокували 163 підприємства, — розповів директор обласного департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда. З них 103 уже працюють повноцінно. Відтак у області створили близько 4500 робочих місць.
  • У Чернівецькій області від початку повномасштабної війни Росії проти України до центру зайнятості звернулися приблизно 1700 вимушених переселенців. Понад 200 з них змогли знайти роботу. У Чернівцях для вимушених переселенців організували ярмарок вакансій.