Дальнобійники, які кілька днів чекали у черзі на перетин кордону, відмовилися платити рекетирам, які «регулювали» проїзд транспорту через одне з КПП на кордоні зі Словаччиною.

Відео конфлікту далекобійників та представників оргзлочинності, що переріс у бійку біля прикордонного пункту пропуску «Ужгород-Вишне-Німецьке» на Закарпатті, зняли очевидці та передали журналістам для оприлюднення в YouTube.

Причиною масової бійки стало здирництво грошей з водіїв далекобійників за перетин кордону. Плату стягували представники оргзлочинності.

Дальнобійники кілька днів чесно чекали на свою чергу і відмовилися платити рекетирам, які в обхід інших без черги пропускали вантажівки через кордон. Конфлікт виник через відмову водіїв платити зловмисникам, а потім переріс у масову бійку.

На НП відреагував у Facebook голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров.

За його словами, водії повідомили, що під час та після бійки жодного правоохоронця на місці події не було.

«Обурює, коли у відповідь на зауваження щодо проїзду поза чергою водії відчувають фізичну розправу на очах у прикордонників, які нібито не помічають цього хаосу», – зазначив Петров.

У зв’язку з цим він зажадав від керівництва Чопського прикордонного загону з’ясувати причини бездіяльності підлеглих у цій ситуації.

Також голова облради вимагає від ГУ НПУ в Закарпатській області та обласної прокуратурі «дати правову оцінку цим подіям, з’ясувати осіб злочинного угруповання та притягти їх до відповідальності та припинити правовий безлад на кордоні».

Після цього втручання голови облради поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2. ст. 296 (хуліганство) КК України.