За процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури у Тячеві в.о. керівника автошколи та адміністраторці місцевого територіального сервісного центру МВС повідомлено про підозру.

Чоловіку інкримінують зловживання впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України), а жінці – несанкціоноване втручання в роботу інформаційних автоматизованих систем, що призвело до підробки інформації (ч. 5 ст. 361 КК України). Обом підозрюваним вже обрали запобіжні заходи: тримання під вартою з правом внесення застави та цілодобовий домашній арешт відповідно.

У ході слідства встановлено, що очільник автошколи вимагав від подружжя неправомірну вигоду за вплив на прийняття рішення посадовими особами ТСЦ МВС щодо процесу одержання водійських посвідчень. За хабар він мав оформити жінці фіктивне навчання в автошколі, а також забезпечити успішне складання подружжям теоретичних і практичних іспитів. Загалом чоловік одержав 18 тисяч гривень.

При цьому встановлено причетність до злочинної діяльності і адміністратора ТСЦ МВС. Вона забезпечила доступ до екзаменаційного класу, що дало змогу підключити додаткове технічне обладнання до комп’ютера. Відтак за допомогою дистанційного доступу можна було надавати правильні відповіді на тестування, фальсифікуючи процес складання іспитів.

Триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі поліції Мукачівщини за оперативного супроводу Закарпатського управління ДВБ НПУ.