Антипаркувальні пластикові стовпчики встановили сьогодні в Ужгороді на площі Корятовича.
Це необхідно, бо припарковані на узбіччі машини не давали можливості проїжджати громадському пасажирському транспорту, зокрема автобусам «Електрон».
Стовпчики встановлюють на найбільш складних та небезпечних ділянках площі – біля будівлі колишнього ресторану «Червена ружа», торговельного центру навпроти (де колись була їдальня «Молочарня») та біля готелю «Атлант». Відстань від них до бордюру – 1 м, між ними – 2 м.
На цих ділянках також встановили відповідні дорожні знаки.
Пресслужба Ужгородської міськради
Схожі новини
Як зросли доходи родини нардепа Роберта Горвата: аналіз декларацій
5 хвилин на прочитання
Прикордонна авіація фіксує на Закарпатті незаконні вирубки, видобуток, стихійні звалища
1 хвилина на прочитання