Військовослужбовці відділення «Паладь Комарівці» Чопського загону затримали групу іноземців, які намагалися у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон. Рух чоловіків за 50 метрів від держрубежу зафіксувала система відеоспостереження.
На пошуки ймовірних порушників вислали групу реагування. Пересування іноземців відстежували за допомогою безпілотника. Правоохоронці затримали одного з чоловіків за 100 метрів від кордону, який ховався у соняшниках. А за кількасот метрів від місця його виявлення ще двох, котрі переховувалися у кукурудзі.
Затримані мали при собі документи та виявилися громадянами Шрі-Ланки.
Під час проведення перевірочних заходів оперативні співробітники загону встановили, що іноземці прибули в Україну ще восени минулого року та перебували на території нашої держави понад встановлений візою термін. Не маючи законних підстав для в’їзду до ЄС, вони вирішили потрапити туди поза пунктами пропуску. Чоловіки спланували маршрут і розпочали подорож у темний час доби, сподіваючись залишитися непоміченими.
Затриманих доставили у прикордонний підрозділ. Після з’ясування усіх обставин їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетинання кордону. Рішення у справі прийматиме суд.
Схожі новини
Пʼяний водій сплатив штраф понад 54 тисячі гривень за нетверезе водіння
1 хвилина на прочитання
На Закарпатті судитимуть групу осіб, які за 6000 доларів відправляли за кордон ухилянтів
1 хвилина на прочитання
На Закарпатті через кордон пішохід намагався незаконно перемістити військову техніку та набої
1 хвилина на прочитання
За добу на Закарпатті підтверджено 379 випадків COVID-19, 10 людей померло
2 хвилин на прочитання
Закарпатські діти йдуть на навчання: стало відомо, якого числа розпочнеться семестр
1 хвилина на прочитання
600 тонн фальсифікату: на Закарпатті викрили схему незаконного виробництва пального
1 хвилина на прочитання