Капітан ФК “Бужора” Мирослав Мудра трагічно загинув у подвійному п’яному ДТП під колесами водія без прав 16 грудня 2020 року. 

Справу загибелі футболіста слухали у Іршавському районному суді з квітня 2021 року. 10 лютого оголосили вирок: обвинувачений отримав три роки позбавлення волі.

Родичі Мирослава Мудри не погоджуються з вироком суду першої інстанції. Тому наспупного дня, 11 лютого, під стінами суду та поліції в Іршаві вони провели мирну акцію протесту. Сподіваються, що апеляційний суд врахує обтяжуючі обставини справи та відновить справедливість. Зокрема, водій вчинив ДТП будучи без прав, яких раніше його позбавили за кермування авто у нетверезому стані. А у аварії крім загиблого футболіста постраждали ще двоє пішоходів, які отримали травми важкого та середнього ступеня.

Три роки позбавлення волі це мінімальна санкція частини 2 статті 286 Кримінального кодексу України, що передбачає до 8-років за гратами. У той же час державне обвинувачення просило для винуватця 7 років із позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Закарпатський футболіст Мирослав Мудра загинув пізно ввечері 16 грудня 2020 року. При в’їзді в Іршаву його вбив п’яний водій без прав, коли спортсмен повертався з тренування. Водій здійснював невдалий маневр обгону іншої автівки що порушила ПДР, вдарився у неї та направив авто на узбіччя який йшли пішоходи.

Справа відзначилась відсутністю прозорості під час досудового розслідування. Зокрема, ГУ НП у Закарпатській області втратили відео з камер спостереження поблизу місця аварії та надали невірні дані для проведення транспортно-трасологічної експертизи. Це все дозволило іншому учаснику ДТП уникнути підозри. Ці упущення вдалося підтвердити лише під час судових слухань справи по суті. Сьогодні за виокремленими із справи фактами по відношенню до другого водія розпочате досудове розслідування за частиною 2 статті 286 КК України.

Крім того, по відношенню до цього водія відкрито ще одне кримінальне провадження. Він відремонтував своє авто, яке було учасником цієї трагічної аварії, хоча за рішенням суду мав берегти його як речовий доказ.