Господарський суд зупинив провадження щодо тлумачення договору продажу “Корони” та призначив наступне засідання на 11 листопада 2020 року.

Про це йдеться в ухвалі судді Андрейчука Л.В. від 8 липня 2020 року, оприлюдненій два дні тому. Нагадаємо, 17 червня ухвалою Господарського суду було залучено, окрім ТОВ “Бізнес Центр Корона”, яке належить депутату Ужгородської міськради Івану Волошину, ще двох відповідачів, а саме компанії, які володіють частиною приміщень у історичному комплексі “Корона” в Ужгороді. Обидві фірми зареєстровані на Кіпрі. Саме тому суд прийняв рішення звернутись до Центрального органу Кіпру – Міністерства юстиції та публічного порядку (Ministry of Justice and Public Order) з проханням про вручення судових документів відповідачам у справі – Компанії Кінтаксон Лтд (КІNТАХОN LTD) та Компанії Лабтексон Лтд (LABTEXONN LTD). “Оскільки суд звертається з судовим дорученням про надання правової допомоги з метою вручення документів, то на час виконання судового доручення провадження у справі підлягає зупиненню” – йдеться в ухвалі.

Також суд зобов’язав позивача, тобто департамент міського господарства Ужгородської міськради, перекласти всі наявні на даний час судові документи на англійську мову та завірити переклади нотаріально для подальшого вручення їх Центральному органу Кіпру.

Ознайомитися з повним текстом ухвали можна за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/90464532

Нагадаємо, що позов подано ще наприкінці минулого року після публікації матеріалу “Коронна” схема: як ужгородці залишились без реставрованої “Корони” та реконструйованої Театральної” журналістів проєкту ПравдаЄ, підготовленим за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”