Інтрига щодо можливих кандидатур зберігається

Сьогодні об 11 годині повинна була відбутись сесія Закарпатської обласної ради на проведення якої видали розпорядження минулого четверга, після голосування за дострокове припинення повноважень вже ексголови Олексія Петрова. На порядку денному обрання нового голови облради. Проте за кілька годин до цього в.о. голови облради Василь Іванчо видав прозпорядження про перенесення сесії на найближчу суботу, 6 листопада.

Втім, 36 обласних обранців на чолі з Володимиром Чубірком зібрались у сесійній залі і руками проголосували за перенесення сесії на 6 листопада.

Події, що передували.

Минулого четверга, 28 жовтня, попри розпорядження тодішнього голови Закарпатської облради Олексія Петрова про перенесення запланованої сесії на 25 листопада, депутатська більшість зібралась у сесійній залі і проголосувала за дострокове припинення його повноважень.

Оскільки в той день нового голову не обрали, то сесію розпорядились провести 4 листопада. Сам Петров вважав дії своїх колег неправомірними і збирався звертатись до правоохоронних органів. На сьогодні в інформаційному просторі відсутні жодні офіційні коментарі чи повідомлення по його заяві.

Вже сьогодні зранку заплановане засідання сесії перенесли на 6 листопада.

ПравдаЄ