Президент ФК Хуст Михайло Мадярчик підтвердив інформацію про об’єднання його клубу з аматорським колективом ФАТ Подоляни з Тернополя. У новому сезоні об’єднана команда гратиме в Першій лізі під назвою Хуст-Подоляни.

Головний тренер Хуста Володимир Циткіним, повідомив, що вже не працює в клубі і не володіє актуальною інформацією. Натомість президент ФК Хуст Михайло Мадярчик підтвердив об’єднання та зазначив, що всі процедури ще не завершені офіційно.

«Це вимушений крок, адже в умовах війни Хуст не може забезпечити безпеку футболістів та надати їм бронювання від армії. Формувати команду в таких умовах дуже складно, тому гравці не хочуть їхати на Закарпаття», – зазначив Михайло Мадярчик.

Команда Хуста перебазується до Тернополя, можливо, лише на сезон або два. Подоляни, які зараз проходять атестацію для отримання статусу професійного клубу, продовжують виступати в аматорському чемпіонаті України.

Найближчої суботи, 22 червня, у Тернополі Подоляни зіграють матч-відповідь півфіналу проти команди Пробій з Івано-Франківської області.

Український футбол