Двом мешканцям Тячівщини повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України, що вчинено групою осіб і з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України). 

Їм вже обрано запобіжний захід – тримання під вартою із заставою у розмірі 496 тис. грн для одного підозрюваного та 446 тис. грн для іншого.

Закарпатців викрили на організації протиправної схеми незаконного переправлення за кордон осіб, які підлягали призову на військову службу. Слідством встановлено, що підставою для цього ставали фальсифіковані документи, відповідно до яких у систему «Шлях» вносилися недостовірні відомості. Це давало можливість під виглядом волонтерів чи перевізників гуманітарної допомоги законно виїжджати з України. Вартість таких послуг складала 4000 доларів США. При одержанні частини суми – 2500 доларів США – підозрюваних затримали правоохоронці.

Триває досудове розслідування, яке здійснюють співробітники СУ ГУ Нацполіції Закарпаття за оперативного супроводу відділу міграційної поліції ГУНП та Управління СБУ в Закарпатській області, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.