На Закарпатті прикордонники Мукачівського та Чопського прикордонних загонів виявили вантажівки з ознаками втручання у нанесення ідентифікаційних номерів кузова.

Так, в пункті пропуску «Дякове» прикордонний наряд під час огляду транспортного засобу марки «Даф», виявив ознаки знищення VIN – коду. Жодних відомостей щодо цього факту, у документах на транспортний засіб вказано не було. Вказаним авто керував 50-річний громадянин України.

Водія та транспортний засіб прикордонники передали співробітникам Нацполіції.

Ще один випадок зафіксували прикордонники Чопського загону в пункті пропуску «Тиса». Вантажівкою «Даф» зі зміненим ідентифікатором кузова керував 33-річний громадянин України. Під час повної ідентифікації транспортного засобу оглядовою групою було виявлено відсутність заводської таблички із VIN – кодом.

В обох випадках стосовно водіїв складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах».

Про виявлення ознак злочину передбаченого за ст. 290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» прикордонники направили повідомлення до Нацполіції.

Транспортні засоби в українців вилучили.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону