Святослав Попович провів захоплюючу лекцію з історії шахів і відповів на безліч запитань. Потім відбулося основне «дійство» – сеанс одночасної гри.
Повідомляє Карпатський об’єктив.
17 школярів вступили в боротьбу проти майстра, яка тривала майже чотири години. Двом з них вдалося завершити свої партії внічию – Андрію Шиденку та Андрію Голубці.
А 12-річний вихованець МЦДЮТ, Михайло Шелельо, показав глибоку гру та здобув перемогу над майстром!
Схожі новини
Бізнес у 16: двоє ужгородських підлітків створили молодіжний бренд одягу
1 хвилин на прочитання
ЗСУ відбили ворожі штурми 8 населених пунктів і Вуглегірської ТЕС – зведення
2 хвилин на прочитання
Юних археологів Ужгородщини запрошують до дослідження Невицького замку
1 хвилина на прочитання