За січень-лютий 2023 року загальна кількість оформлених та пропущених транспортних засобів, що перетнули митний кордон України в зоні діяльності Закарпатської митниці, становила понад 362 тисячі одиниць.

Про це пише Закарпатська митниця

Зокрема: 3,1 тисячі — пасажирських залізничних вагонів, 98,9  тисячі — залізничних вантажних вагонів, 195,5 тисячі — легкових автомобілів, 5,9 тисячі — автобусів, майже 54,9 тисячі — вантажних автомобілів, 12 – повітряних суден, понад 4 тисячі — інших транспортних засобів, оформлено та пропущено понад 4 мільйони тонн вантажів.

Аналіз динаміки цьогорічного транспортного потоку вказує на тенденцію до збільшення кількості транспортних засобів, які перетинали митний кордон України, у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року  на  8,1 тис одиниці в зоні діяльності митниці.

Черги вантажівок на виїзд з України здебільшого накопичуються перед пунктами пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» та «Чоп – Захонь». Це зумовлено тим, що пропускна спроможність суміжної сторони не завжди дозволяє прийняти ту кількість вантажних автомобілів, яку оформляють та пропускають закарпатські митники.